Adana yangın kapısı özellikleri;

  • 120 dakika sertifikalı,
  • Panik bar kilit sistemli,
  • Yaylı menteşe,
  • Duman contası,
  • Elektro statik boyalı,
  • 62 mm kanat kalınlığı,
  • Kanat içi panik bar bölgesinde destek saçı bulunmaktadır.
  • Menteşe kısmaında 3 mm destek sacı bulunmaktadır,
Illustration for article titled Adana yangın kapısı özellikleri;
Advertisement

Ucuz yangın kapısı Adana için imkansız için bir olay değildir. Yangın merdiveni kapısı üreticisi olmayan her işi yapan firmalar tabiri caiz ise şişirme fiyatlara yangın kapısı satışı yapmaktadır. Yangın çıkış kapısı için en önemli özellik budur. Yangın kapısı üzerinde panik bar haricinde bir kilit bulunmamalıdır. Ucuz Yangın kapısı firması olarak tüm Türkiye yangın çıkış kapısı gönderimi yapmaktayız.

Yangın çıkış kapısı Adana için önem arz bir kapıdır. Deprem yönetmeliği gibi yangın yönetmeliğide yangın anında can ve mal kaybını en aza indirmektir. Satın almış olduğunuz yapıların yangın yönetmeliğine uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Advertisement

120 dk yangın kapıları ile Adana bulunan bireylerin can ve mal kaybını en aza indirme maçlı nitelikli yangın çıkış kapılarıdır.

Adana Yangın merdiveni kapısı nerede kullanılmaktadır?

Tüm yurt, hastene, Pansiyon, Lojman, Site, işyerleri, Avm gibi tüm yapılarda yangın kapısı kullanılmaktadır.

Advertisement

Yangın kapısı tüm dünyada ve adanda bulunan yapılarda kapı stardartları aynıdır. Yangın merdivenlerinin üzerinde takıldığı için yangın merdiveni kapısı olarakta bilinmekteyiz. Yangın kapısı gibi yangın merdivenininde belli başlı standartları bulunmaktadır. Adana ve ilçelerine ambar ve kargo ile istanbuldan yangın kapısı gönderimi yapmaktayız.

Yangın kapısı Adana firmaları arasında lider olarak yangın çıkış kapısı olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yangın kapısı denilince istenmeyen olaylar aklımıza gelmektedir. Yangın kapıkarının temel amacı can ve mal kaybını önlemektir. Fakat yangın kapılarının amaçları dışında kullanımı ile can ve mal kayıpları çoğalmaktadır.

Share This Story

Get our newsletter